Zobacz posty bez odpowiedzi

Podróże

Eventy
18 TEMATÓW ◦ 360 POSTÓW
W tym dziale znajdziesz wszystkie eventy, które miały miejsce na forum. Bez względu na to czy są to wydarzenia minione lub nadchodzące, misje z udziałem MG, bądź większe wydarzenia grupowe organizowane przez użytkowników, wszystkie informacje potrzebne do zapoznania się z wydarzeniem będą umieszczane właśnie tutaj. Wszelkie zapisy do sesji z udziałem Mistrza Gry również będą znajdowały się w tym dziale najczęściej pod oryginalnym postem.
Wyzwanie tarota...
Pią 5 Sie - 21:08
Matka Zobacz ostatni post
Podróże 4ArQDmf
Retrospekcje
117 TEMATÓW ◦ 2156 POSTÓW
Dział retrospekcji jest to miejsce, w którym możesz rozegrać sesję z dowolnego okresu, który fabularnie przeminął. Są to sesje, które również podlegają rozliczeniu jednakże w żadnej retrospekcji nie można rozwijać umiejętności magicznych, dokonywać czynności znacznie wpływających na obecną fabułę bądź permanentnie ranić/zabijać postaci. Każda retrospekcja może być rozgrywana między użytkownikami, z kontem Suriela bądź MG-NPC.
Niebo złote ci o...
Nie 14 Sie - 23:08
Catriona Zobacz ostatni post
Podróże 134-19
Podróże
6 TEMATÓW ◦ 212 POSTÓW
Dział podróży jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest do wszystkich sesji opisujący przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego. W tych sesjach nie obowiązują sztywne ramy czasowe pod warunkiem, że nie prowadzi to do konfliktu fabularnego. Podróże mogą odbywać się w obecnym kwartale lub w czasie przeszłym, a sama podróż może dotyczyć również miejsc poza Prythianem. W takim przypadku prosimy o kontakt z MG.
Czerwone jabłusz...
Nie 7 Sie - 11:18
Diebora Zobacz ostatni post
Podróże KbelOnD
 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
No message.
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderatorzy:Brak
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: