Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Kto zagra

Go down 
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Kto zagra   Kto zagra EmptyPon 23 Lis - 4:48

KTO ZAGRA?

Skończyłeś swoją ostatnią aktywną sesję albo chcesz aby twoja postać poznała kogoś nowego? W tym temacie możesz zgłosić swoją chęć do rozegrania nowego wątku! Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz poniższy kod albo skontaktujesz się z kimś kto już wcześniej zgłosił się w tym temacie. Zgłoszenie może dotyczyć sesji, którą już zacząłeś i czekasz aż ktoś się do ciebie przyłączy lub może być to zaledwie pomysł, który chcesz z kimś rozegrać.

Kod:
[b]Kto:[/b] postacie biorące udział w sesji
[b]Gdzie:[/b] link do miejsca
[b]Status:[/b] aktualne/nieaktualne
Powrót do góry Go down
Ceriena
351
szlachetny fae
córka księcia
brak - wygląda jak typowe dziecko Dworu Dnia
przyprawa goździków, pustynny wiatr, pomarańcza
https://cursebreaker.forumpolish.com/t951-ceriena
Temat: Re: Kto zagra   Kto zagra EmptyCzw 4 Sie - 19:59
Chętnie przyjęłabym dwie - trzy sesje na rozgrzewkę. Poniżej propozycje, ale jestem otwarta na wszystkie pomysły!

Pośród starych ksiąg
Kto:: Ceriena
Gdzie: Dwór Dnia
Status: aktualne
Cerie sporo czasu spędza w bibliotekach Dworu Dnia i wykonuje w nich często pracę kronikarki. Może akurat potrzebujesz coś znaleźć w księgach? Postacie mogą się znać i lubić albo nie znosić lub - jeżeli jesteś spoza Dworu Dnia - spokojnie możesz wziąć ją bibliotekarkę czy kronikarkę, pozostawiam to twojej fantazji.
*
Kup pani książkę
Kto: Ceriena
Gdzie: obojętnie - dostosuję się
Podobno każdy powinien mieć w życiu jakiś cel. Jeśli tak, to celem egzystencji Cerie jest bez wątpienia po pierwsze przeczytanie jak największej ilości ksiąg, po drugie zgromadzenie jak największej ich liczby w bibliotekach Dworu Dnia. Jeżeli twoja postać miałaby w swoich zbiorach jakąś ciekawą pozycję, Cerie w razie potrzeby jest gotowa pokonać jedną czy dwie granice, byleby tylko wykupić, wybłagać albo pożyczyć rzadką księgę.
*

Dawno temu w krainie fae
Gdzie: mogę się dostosować
Postacie mają swoje lata, więc miło byłoby rozegrać jakąś retrospekcję, jeśli nie w latach młodości, to przynajmniej w przeszłości. Pomysły? Wiele zależy od Dworu, z którego jest twoja postać, zajęcia i wieku, ale jestem pewna, że razem coś wymyślimy - dla mnie równie dobrze może być komedia, jak Cerie lata temu próbuje schować się na niewidzialności przed ludźmi, ale jej nie wychodzi lub zgubiła się haniebnie podczas jakiejś podróży z matką,  jak i tragedia w okresie wojny królewskiej czy coś jeszcze zupełnie innego.
Powrót do góry Go down

Kto zagra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1