Ogłoszenia

Go down 
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyCzw 24 Gru - 0:55

Ogłoszenie #1

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Od otwarcia minęły już cztery dni! Cieszymy się widząc tworzące się Karty Postaci oraz ruch na discordowym serwerze dedykowanym dla naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będziemy mogły widzieć przybywających graczy gotowych na rozpoczęcie swojej przygody z uniwersum Dworu Cierni i Róż.

Tuż przed nami czas przedświątecznych spotkań w rodzinnym gronie, dlatego całą ekipą administracji chcemy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia! Oby gwiazdy świeciły wam nad głowami jak najjaśniej zdołają, choinka pyszniła się ozdobami i światełkami, żeby wasze ramiona uginały się pod naporem prezentów, smacznego jedzenia piętrzącego się na stole, a przede wszystkim życzy wam tego, aby spędzić te święta w spokoju i ciszy.

Wraz z pojawieniem się tego ogłoszenia chcemy wam przedstawić kilka nowości. Pierwsza z nich dotyczy pojawienia się opisów pozycji dostępnych na dworach. Zauważyłyśmy, że to właśnie one wywołały dużo pytań i tym samym chcemy ułatwić wam orientację w poszczególnych funkcjach wymienionych w spisie. Druga z kolei pojawiła się na serwerze discorda naszego forum - w ramach uregulowania zaległości chcemy przedstawić wam regulamin, z którym powinniście dobrze się zaznajomić. Kolejną nowością jest pierwszy mini event, który zawitał na forum. Możecie w nim zdobyć dodatkowe punkty fabularne rozgrywając przygody waszych postaci oparte na kartach tarota. Z kolei w temacie z mechaniką pojawiła się informacja w jaki sposób można zdobywać zarówno punkty fabularne, jak i magiczne.
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptySob 2 Sty - 23:44

Ogłoszenie #2

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Nasze forum ma już prawie dwa tygodnie! Wczoraj każdy z graczy posiadających kolor oraz informator otrzymał w bonusie noworocznym 5 punktów fabularnych. Na Nowy Rok życzymy wam samych sukcesów oraz pomyślności i głębokich zasobów weny!

W niedzielę w godzinach wieczornych odbędzie się pierwsza czystka związana z nieaktywnymi postaciami/kontami/użytkownikami. Jeśli ktoś z was nadal pracuje nad kp lub potrzebuje na to więcej czasu, bardzo prosimy o skontaktowanie się z administracją. Wiemy, że okres Bożonarodzeniowy oraz Sylwester są wyjątkowym i zajmującym czasem i nie każdy może lub chce spędzać go w Internecie, jednak nasz serwer jest dedykowany dla osób aktywnie uczestniczących w fabule i życiu forum. Właśnie dlatego raz jeszcze przypominamy o wspólnej komunikacji  oraz zwracamy się z prośbą o aktywność.

W najlepsze trwa forumowy event święta Spadajacych Gwiazd. Wszyscy zainteresowani są mile widziani w Velaris, a do waszej dyspozycji przeznaczony jest każdy NPC oraz inne atrakcje fabularne. W niedalekiej przyszłości planujemy ponownie otworzyć zapisy do wróżki dlatego jest szansa skorzystać z jej usług!

Nadal aktywny jest również tarotowy event poboczny, którego zadania można wykonywać w trakcie święta obchodzonego właśnie w Velaris.
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptySro 20 Sty - 22:12

Ogłoszenie #3

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Za nami miesiąc wspólnej gry! Pragniemy Wam z całego serca podziękować za ten wspólnie spędzony czas, dlatego z tej okazji dajemy wam prezent. Od teraz przez 24 h będzie otwarty ten temat, w którym możecie wykonać rzut kością k50, a do Waszych profili zostanie dodana wyrzucona liczba w postaci Punktów Fabularnych!

Nie mamy także zamiaru spoczywać na laurach. W najlepsze trwa event i serdecznie zapraszamy do dołączenia, jeśli jeszcze Was tam nie ma. Na dniach pojawią się także informacje o dodatkowych cyklicznych eventach oraz rozpiska kamieni milowych.
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPon 1 Lut - 19:42

Ogłoszenie #4

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Wraz z powolnym zakończeniem Święta Spadających Gwiazd kończyć się będzie pierwszy kwartał na forum. Z datą 14 lutego oficjalnie kończymy pierwsze trzy miesiące 23 Roku. Do tego dnia bardzo prosimy o kończenie wątków z tego okresu, jak również z dniem 14 lutego nie będzie już możliwości zaczynania nowych sesji fabularnych z przedziału pierwszego kwartału. Wszystkie takie sesje będą zaliczać się już do retrospekcji. W momencie oficjalnego zakończenia Święta Spadających Gwiazd pojawi się podsumowanie całego wydarzenia od Mistrza Gry.

Wraz z rozpoczęciem drugiego kwartału 23 roku pojawi się aktualizacja relacji między poszczególnymi Dworami. Szczególny wpływ na wszelkie zmiany będą mieć wydarzenia, które miały miejsce głównie w czasie Święta Spadających Gwiazd, które organizowane było w Dworze Nocy przez Księcia i Księżną tego regionu.

W celu urozmaicenia rozgrywki stworzony zostanie również temat z plotkami, do którego wgląd będą mieli wszyscy użytkownicy. Zamieszczone tam informacje będą wystarczająco popularne aby każdy mógł o nich słyszeć bez względu na swoje miejsce przebywania, nie znaczy to jednak, że wszystkie przedstawione tam fakty będą stuprocentowo prawdziwe i pokrywające się z faktycznymi wydarzeniami. Plotki będzie można wysłać poprzez wiadomość prywatną na konto Kotła.

W przygotowaniu są również nowe misje fabularne, które prowadzone będą przez Mistrzów Gry. Każda misja będzie okazją do zdobycia punktów i/lub przedmiotów. Lista wszystkich misji zostanie przedstawiona na dniach z możliwością zapisów. Każda z przygotowanych misji przewidywana jest dla 3-4 graczy i odbywać się będzie w innym regionie Prythianu. Na chwilę obecną nie wszystkie regiony otrzymają swoją własną misję lecz mieszkańcy konkretnego dworu nie będą ograniczeni jedynie do misji ze swojego terytorium. Pozostawiamy graczom zupełną dowolność w wyborze zadania, jedynym wymogiem jest odpowiednie uzasadnienie obecności danej postaci w wybranym regionie.

W temacie z kamieniami milowymi wprowadzamy ostatnie poprawki i wkrótce pojawi się on na forum do waszego wglądu. Pamietajmy, że każda nagroda jest przyznawana jednorazowo dla każdej postaci, a osiągnięcia użytkowników przydzielane będą jednej wybranej przez niego postaci jeśli gracz posiada multikonta.

Na przestrzeni dwóch tygodni pojawią się również wszelkie aktualizacje graficzne, między innymi uzupełnienie slotów w drzewach książęcych i wszelkie inne potrzebne poprawki.

W miniony weekend do grupy nieaktywnych zostało przeniesionych kilku użytkowników. Ich wizerunki, umiejętności oraz miejsca w drzewach książęcych zostały zwolnione i wszelkie poprawki pojawią się w odpowiednich tematach jak najszybciej. Usuwanie kont bez żadnego posta oraz o zerowej aktywności również zostanie przeprowadzone w najbliższym czasie.

Na sam koniec przypominamy o aktualizowaniu dzienników w celu rozliczenia się z zakończonych wątków. Zapraszamy również wszystkich na nasz forumowy Discord, gdyż to właśnie tam najczęściej pojawiają się pierwsze i bardzo ważne informacje związane z rozgrywką na forum!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPon 15 Lut - 0:56

Ogłoszenie #5

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Z dzisiejszym dniem kończymy pierwszy kwartał 23 roku! Tym samym końca dobiegł pierwszy event forumowy - Święto Spadających Gwiazd, które miało miejsce w Dworze Nocy i pięknym Velaris. Niewątpliwie wydarzyło się tam wiele ciekawych rzeczy, które będą miały mniejszy lub większy wpływ na dalszą fabułę! Raz jeszcze prosimy o kończenie sesji z tego wydarzenia i przypominamy, że zaczynanie nowych sesji/przenoszenie się do innych lokacji z datą 1-3 miesiąca jest już niemożliwe. Wszystkie takie sesje można rozpocząć lub kontynuować w dziale retrospekcji.

W najbliższym czasie pojawi się również oficjalne i ogólne podsumowanie eventu oraz wszystkich wydarzeń mających miejsce tamtej nocy. Niektóre postacie biorące udział w wydarzeniu będą musiały borykać się z konsekwencjach swoich zachowań, dlatego prosimy mieć to na uwadze przy zaczynaniu sesji z kolejnego kwartału. Tymczasem już teraz pojawiły się aktualizacje relacji między Dworami Prythianu. Główną uwagę pragniemy zwrócić na Dwory Wiosny, Zimy i Nocy gdyż to właśnie tam pojawiło się najwiecej iskier w relacjach.

Dodatkowo mamy dla Was kilka niespodzianek, które niewątpliwie pomogą Wam z pełną parą wkroczyć w nowy kwartał fabularny! Na forum pojawił się długo obiecywany temat z Kamieniami Milowymi. Wraz z dalszym rozwojem i zapotrzebowaniem lista ta może się dalej wzbogacać o kolejne osiągnięcia i punkty do rozdania. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z tym tematem i zgarnięcia nagród.

W niedalekiej przyszłości pojawi się również lista specjalnych i wyjątkowych chorób! Będą to dolegliwości, którym może się poddać każdy fae w każdej chwili, gdyż będą to choroby w szczególności dotykające przedstawicieli tej rasy. Co ważniejsze, żadna z tych chorób nie będzie mogła zostać łatwo uleczona przez medyków z Dworu Świtu i umiejetność leczenia! Niektóre przypadki będą zakaźne i powodowane przez różne przyczyny, a ich trwanie wahać się będzie między kilkoma godzinami i dwoma tygodniami. W przygotowaniu są również choroby chroniczne i tym samym nieuleczalne, ale więcej dowiecie się już wkrótce. Wszelkie pomysły i sugestie związane z zagadnieniem chorób można kierować na konto Kotła lub bezpośrednio do Asy.

Za kilka minut otwarty zostanie temat plotek, o którym wspomnieliśmy już w poprzednim ogłoszeniu. Będą to informacje, które będzie mógł posiąść każdy fae bez względu na swoje miejsce przebywania i przynależność. Warto jednak pamiętać, że są to plotki i nie wszystko może być prawdą. W tym przypadku również jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, plotki można przesyłać na konto Kotła.

Na sam koniec chcemy ogłosić, że już 15 lutego pojawi się temat z misjami, które zostały zapowiedziane w aktualizacji sprzed dwóch tygodni. Każda z dostępnych misji będzie posiadała swój ogólny opis i główny cel zadania, a liczba miejsc do każdej misji jest ograniczona. Wszystkie misje są wydarzeniami jednorazowymi i każda z nich może prowadzić do utworzenia dalszej odnogi fabularnej wplecionej w główną fabułę forum! Zapisy na te wydarzenia zostaną otwarte o godzinie 18:00.

Wraz z nowym kwartałem odbędzie się kolejne święto w Prythianie. Calanmai będzie miało swoje miejsce w Dworze Wiosny, pod osobistym nadzorem Księcia Tamlina. Do stolicy zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Dworu Wiosny, a goście z pozostałych regionów również będą powitani z otwartymi rękoma. Więcej informacji na temat obchodów Nocy Ognia pojawi się już wkrótce.

Nie zapominamy również o Walentynkach i z tej okazji każda postać z kolorem otrzyma 5 punktów fabularnych! Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za grę i zapraszamy do dalszego rozwijania fabuły!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyNie 7 Mar - 8:36

Ogłoszenie #6

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Na naszym forum pojawiła się nowa wersja zaktualizowanych drzewek książęcych! Wszystkich zainteresowanych dostępnymi pozycjami w danym regionie zapraszamy do działu z opisami dworów po więcej informacji. Dla ułatwienia nawigacji między slotami każda postać NPC została odpowiednio zaznaczona, pojawiły się również przedziały wiekowe w odpowiednich okienkach oraz wyszarzenie slotów, które nie są dostępne do fabularnej rozgrywki.
Przypominamy również, że każde drzewko jest dostępne w większym i bardziej przejrzystym rozmiarze, wystarczy zaledwie jedno kliknięcie aby otworzyć pełen podgląd. Miejcie też na uwadze, że każdy gracz może posiadać tylko jedną postać znajdującą się w drzewie książęcym. Dostanie się do drzewa drogą fabularną nie wlicza się do tej puli.

W tematach z florą oraz fauną wskoczyła aktualizacja rośli i zwierząt, które pojawiły się wraz z chorobami. Takie uzupełnianie tych tematów będzie się działo dość regularnie dopóki nie zostanie skompletowana lista chorób. Każda zmiana będzie wspominana w ogłoszeniach lub na naszym discordzie więc miejcie oczy szeroko otwarte.

W międzyczasie trwają małe prace graficzne, które będziecie mogli zauważyć na dniach. Już teraz pojawiły się nowe grafiki pod avatarami odpowiadające tematom z kartami postaci, informatorami itd. Przy okazji pragniemy poinformować o uzupełnianiu profili i wklejaniu odpowiednich odnośników!

Zgodnie z Waszą sugestią na dole strony głównej pojawił się forumowy czat, do którego ma dostęp każdy zarejestrowany użytkownik na forum! Nie jest on w żaden sposób powiązany z poprzednim widgetem discordowym, lecz w tym miejscu również obowiązują zasady netykiety. Zachęcamy wszystkich do częstego korzystania z naszego chat boxa!

Jak mogliście już też zauważyć, we wszystkich dworach pojawiły się nowe miasta i wioski. W najbliższym czasie pojawią się w nich nowe lokacje z niespodzianką. Każdy temat z dopiskiem (z) oznacza, że jest to miejsce, w którym za pomocą rzutu kością k5 można szukać i zbierać rośliny dostępne w Sklepiku Mistrza Gry! Progi na zbieranie roślin zostaną rozpisane i wrzucone w pierwszym poście instruktażowym w rzucie kością. W sytuacji wyrzucenia krytycznej 5 wymagany będzie kontakt z Mistrzem Gry w celu odebrania specjalnego bonusa.

Życzymy wam fantastycznych rozgrywek!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyNie 7 Mar - 22:11

Ogłoszenie #6.5

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Dodany został nowy punkt regulaminu w kategorii "Kreowanie postaci i pierwsze kroki":

14.Umożliwia się jednorazową zmianę wizerunku z uwzględnieniem wszelkich podobieństw pomiędzy dwoma wyglądami. Taka decyzja musi zostać zgłoszona administracji, która zastrzega sobie prawo do niewydania zgody, jeśli oba wizerunki nie są wystarczająco podobne.

Mamy nadzieję, że zmiana ta będzie dla Was pomocna. Pamiętajcie, że nowy wizerunek musi być skonsultowany z administracją.
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPon 12 Kwi - 8:29

Ogłoszenie #7

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

W ostatnich dniach w Internecie pojawiły się informacje, że ruszyły prace nad serialową ekranizacją Dworu Cierni i Róż, które potwierdziła sama autorka serii. Pomimo mieszanych uczuć, jakie pojawiły się wokół tej nowiki, jesteśmy bardzo zadowolone z faktu, że uniwersum, które z trudem staramy się oddać na naszym forum, zostanie przybliżone znacznie większej liczbie osób niż do tej pory. Być może to przedsięwzięcie dostarczy nam nowych pomysłów, które z radością wprowadzimy w nasze forumowe życie! Każdy zainteresowany nowinkami odnośnie do serialu może zaczepić nas na discordzie i zgarnąć do rozmowy na kanale kulturki.

W związku z gorącym ostatnio tematem więzi godowych oraz wszelkich zagadnień z nią związanych grono administracji zdecydowało się wprowadzić kilka poprawek i dodatków, które w jeszcze większym stopniu urozmaicą wam rozgrywkę. To powiedziawszy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze świeżo zaktualizowanym opisem więzi godowych i wszystkich szczegółów z nią związanych! Mamy nadzieję, że uzupełniony opis rozwieje Wasze wątpliwości i odpowie na pytania, które w międzyczasie mogły pojawić się w Waszych głowach. Jeśli wciąż nie widzicie tam odpowiedzi i trapiące Was pytanie, śmiało zaczepiajcie nas na czacie! Postaramy się sprawnie odpowiedzieć i dodać brakujące informacje do tematu.

Za to w nowościach pojawił się temat z wonią i zapachem fae. Temat ten oraz jego opis z wytłumaczeniem znajdziecie w Dziale Fabularnym pod tym linkiem. Ponieważ jest to rzecz, która dopiero została wprowadzona, bardzo prosimy o zapoznanie się z tym tematem oraz uzupełnienie odpowiedniego pola w profilu. Jest to pole wymagane i każdy użytkownik powinien udzielić w nim odpowiedniej odpowiedzi. W razie wątpliwości oraz wszelkich pytań, jakie mogą się Wam nasunąć, raz jeszcze zaczepiajcie nas na discordzie, najwięcej odpowiedzi może udzielić Asa, choć wszystkie trzy pomożemy, jak możemy!

Przypominamy również, że fabularnie mamy II kwartał 23 roku i każdy fae może wziąć udział w święcie Calanmai, które odbywa się w Dworze Wiosny. W toku są również misje fabularne prowadzone przez Mistrzów Gry. Bardzo prosimy o niezwlekanie z postami i zamykanie się w przedziale 72h od posta MG. W razie opóźnień prosimy o kontakt z osobą prowadzącą sesje. Osoby, które nie zgłosiły żadnej nieobecności i nie były aktywne — nie napisały żadnego posta — w przeciągu ostatnich 21 dniu zostaną przeniesione do grupy nieaktywnych, a ich wizerunki zwolnione dla nowych graczy.

Wraz z rozpoczęciem maja wkraczamy fabularnie w nowy kwartał tj. VII, VIII, IX miesiąc 23 roku. Prosimy, aby do tego czasu pozamykać rozgrywki z obecnego przedziału czasowego. Nie zapomnijcie o uzupełnianiu dzienników do rozliczenia! Nowy kwartał to okazja na nowe zakupy w Sklepiku Mistrza Gry!

Na sam koniec: w dziale off topic pojawiły się jakiś czas temu nowe gry za sugestią naszej użytkowniczki! Dziękujemy i życzymy wszystkim udanej zabawy. Dodatkowo w temacie z rzutem kością zostały podane progi punktowe do rzucania na więź godową fae.

Życzymy wspaniałych rozgrywek!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyWto 11 Maj - 4:33

Ogłoszenie #8

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Serdecznie witamy Was w nowym kwartale fabularnym! W tym przedziale czasowym bierzemy pod uwagę miesiące VII, VIII oraz IX. Gorąco prosimy, aby fabuły z poprzedniego kwartału (II) zostały zakończone lub przeniesione do retrospekcji. Z dniem dzisiejszym rozpoczynanie rozgrywek fabularnych z okresu IV-VI miesiąca nie jest już możliwe.

Tym samym, zmianom uległy relacje między dworami Prythianu. Misja uwalniania więźnia z Wykutego Miasta zakończyła się sukcesem, lecz niespodziewane zwroty akcji oraz napotkane komplikacje spowodowały wiele zamętu, nie tylko wśród grupy ratowników! Więcej informacji na temat wydarzeń z tego eventu znajdziecie w tym temacie oraz oficjalnym podsumowaniu przygotowanym przez prowadzącego Mistrza Gry.
Do Dworu Nocy powróciła również Mirabelle, którą Książę Rhysand wysłał na nauki do Dworu Jesieni. Witaj w domu księżniczko, obyś nie opuściła go równie szybko, jak wróciłaś!

W dziale eventów pojawiło się również nowe wydarzenie dedykowane dla mieszkańców Zimy. Ich zadaniem będzie przyjrzenie się wiosce Alapy oraz zbadanie przyczyn ataku jaki miał tam miejsce kilka miesięcy temu. Więcej informacji znajdziecie w tym temacie. Zapisy czas start!
Zwolniło się również miejsce w misji ze Statkiem Widmo, która ma miejsce w Dworze Lata. Udział w tym wydarzeniu może wziąć każdy chętny bez względu na wiek, rasę oraz przynależność! Kto pierwszy ten lepszy. Zaczynamy już wkrótce!
Eventy w dżungli (Lato) oraz ruinach (Wiosna) powoli dobiegają końca i ich podsumowania pojawią się po oficjalnych zakończeniach.
Pamiętajcie również o Arenie Walk! Zapisy do walk są ciągle otwarte i aktualne, a udział w tym wydarzeniu nie wchodzi do limitu sesji. Walki nie mają również odzwierciedlenia na dziejącą się fabułę i nie są ulokowane w żadnym przedziale czasowym. Jest to wydarzenie poboczne i zupełnie opcjonalne. Do walk można podchodzić kilkukrotnie. Więcej informacji w temacie!
Podobnym wydarzeniem — pobocznym i opcjonalnym — są stale otwarte wyzwania tarota. Pamiętajcie, że w jednym kwartale możecie rzucić tylko raz, a każda karta to możliwość zgarnięcia PF!

Wkrótce pojawią się również zupełnie nowe zagadnienia oraz uaktualnienia już istniejących tematów. Między innymi możecie spodziewać się tematu opisującego waleczne i nieustraszone Walkirie, które niegdyś zamieszkiwały północne tereny Prythianu. Co więcej, w temacie z dostępnymi postaciami NPC pojawią się ich własne, unikatowe zapachy, których znajomość możecie wykorzystać w swoich własnych sesjach. Uzupełnienia doczekały się również umiejętności magiczne — szczególnie daemati, kalejdoskop emocji oraz fałszerz wspomnień. Każdy posiadający te umiejętności oraz osoby nimi zainteresowane powinny zapoznać się z wprowadzonymi zmianami.

W planach mamy również wzbogacenie listy przedmiotów możliwych do zakupienia w Sklepiku Mistrza Gry. Wszelkie propozycje są jak najbardziej mile widziane i prosimy kierować je do Mateczek — najlepiej w wiadomości prywatnej na discordzie, żeby nic się nie zgubiło. Za proponowane przedmioty, które trafią na listę, przewidziane są nagrody.
Pragniemy również zwrócić Waszą uwagę na tematy z tajemniczym dopiskiem (z). Są one w ciągłym procesie tworzenia i jeszcze nie każdy z dworów posiada takie lokacje, lecz są to miejsca, w których gracze mają możliwość do wykonywania rzutów kością k5 na zbieractwo. Reguły rzutów są wyjaśnione w każdym z tych tematów oraz w dziale rzutów.

Pracujemy również nad niespodzianką, która urozmaici Waszą rozgrywkę fabularną, ale o tym więcej dowiecie się w swoim czasie! Dodatkowo możecie zwrócić swoją uwagę na wydarzenia dziejące się pod Górą. Z tym regionem również będzie wiązała się fabularna niespodzianka, z którą będziemy potrzebować Waszej pomocy.

Przypominamy również o uzupełnianiu dzienników oraz informatorów jak również dodawaniu dat w pierwszym poście nowej sesji! W trybie pisania nowych postów została również dodana opcja "draft" pozwalająca Wam na zapisanie niedokończonego posta. Takie wiadomości znajdziecie w swoim profilu przy prawej krawędzi forum.
Na dniach planujemy uzupełnienie zbiorczych poszukiwań na Edenie. W tym celu prosimy wszystkich o aktualizację obecnie wiszących szukajek. Tylko wtedy Wasze poszukiwania zostaną ujęte w zbiorowym poście.

Na sam koniec chcemy poinformować Was o zbliżającej się Maskaradzie organizowanej przez Księcia Erisa w Dworze Jesieni. O dokładnym miejscu i rozpoczęciu się tego wydarzenia dowiecie się na discordzie oraz w dziale eventów, gdzie pojawi się oficjalne zaproszenie na bal.

Życzymy Wam wspaniałych rozgrywek!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyCzw 8 Lip - 7:29

Ogłoszenie #9

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Jak pewnie większość z Was miała już okazję usłyszeć, końca dobiegł event forumowy — Maskarada — toczący się w Dworze Jesieni pod zwierzchnictwem samego Księcia Erisa i jego rodziny. Wkrótce pojawi się oficjalne podsumowanie tego wydarzenia, spisane dla Was przez Mistrza Gry prowadzącego całą rozgrywkę. W związku z tym każdy gracz biorący udział w tej sesji może przystąpić do rozliczenia fabularnego.

Na stronie głównej pojawiło się również nowe ogłoszenie wraz z nowinkami, które w krótki i zgrabny sposób podsumowują ostatnie i najważniejsze wydarzenia jakie miały ostatnio miejsce na forum. Najważniejszym punktem tego podsumowania jest adnotacja o informacji dodanej w temacie limitowanych umiejętności magicznych i brzmi ona następująco:
Każda z umiejętności limitowanych podlega nieodwracalnej zasadzie posiadania tylko jednej z nich. Jeśli postać X posiada już jedną z umiejętności limitowanych nie może ona zdobyć kolejnej. To samo dotyczy się multikont danego użytkownika. Tylko jedna postać może posiadać umiejętność limitowaną, do momentu aż postać z tymi umiejętnościami nie umrze.
Jest to informacja, która powinna była znajdować się w tym temacie od samego początku, jednak nam umknęła prowadząc do pewnych nieporozumień, za co szczerze przepraszamy. Kontynuując dalej zagadnienie limitowanych umiejętności magicznych chcemy ogłosić, że w przygotowaniu są nowe umiejętności, które będą mogły zostać wykorzystane przez nowe postacie oraz odkryte fabularnie przez postacie już istniejące — oczywiście pod czujnym okiem Mistrza Gry lecz nie w formie misji! W miarę naszych możliwości postaramy się, aby te umiejętności zostały dodane jeszcze przed rozpoczęciem nowego kwartału.

Przy okazji pragniemy zwrócić uwagę, że wszystkie i wszelkie sesje z Mistrzem Gry jakie chcecie rozegrać na fabule powinny być natychmiastowo zgłaszane w temacie Zawołaj MG. Prośby oraz umawianie się na ważne sesje z MG w formie PW (na forum lub discordzie) nie będą dłużej przyjmowane, aby nie zostały zgubione, zapomniane, zmienione, pominięte i wszystko inne co może im się przytrafić!

W międzyczasie opracowujemy również dodatkowe choroby długotrwałe oraz nieuleczalne, które w każdej chwili będą mogły dotknąć każdego fae. W związku z tym w profilu, karcie postaci oraz informatorze pojawią się specjalne pola, w których będzie należało zaznaczyć obecny stan zdrowia jaki prezentują nasze postacie.

A skoro mowa o zdrowiu! Dzięki Ishtar na naszym forum pojawił się temat dedykowany protezom magicznym, który możecie znaleźć właśnie tutaj. Zostają tam poruszone i wytłumaczone przypadki oraz zagadnienia związane z tworzeniem protez magicznych, protez tymczasowych oraz kroki jakie muszą zostać podjęte. Wraz z potrzebami i dalszym rozwojem zagadnienia możliwe są ewentualne poprawki oraz uzupełnienia.

W dziale NPC pojawiły się także zapachy każdego Księcia i Księżnej Prythianu. Są to informacje jawne i dostępne dla każdego fae, który choć raz miał styczność z którąkolwiek z tych postaci.

Z nowinek technicznych: chatbox na dole strony został wyłączony i ponownie zastąpiony discordowym serwerem. W profilach pojawią się również drobne uaktualnienia i nowe pola, między innymi na karty tarota, które były ostatnio proponowane.

W związku z rozwojem sytuacji politycznej terenów Góry (wynikających z obecnych wydarzeń oraz prowadzonych misji), pojawiła się grupa dedykowana dla jej mieszkańców! Od teraz wszyscy fae, którzy dobrowolnie przebywają na terenach środka i opisują się za ich rządami będą oznaczeni kolorem innym niż dwór ich wcześniejszej przynależności. O zmianę koloru proszę się kontaktować z Mateczkami!

Dla urozmaicenia dodane zostały również discordowe emotki, których możecie używać w dziale off topic!

Na sam koniec chcemy jeszcze dodać, że rozpoczęcie IV kwartału 23 roku jest planowane na sierpień 2021 aczkolwiek konkretna data zostanie podana w późniejszym terminie!

Życzymy Wam wspaniałych rozgrywek!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyNie 15 Sie - 22:30

Ogłoszenie #10

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Z dniem dzisiejszym wkraczamy w nowy, IV kwartał 23 roku! W poprzednim wydarzyło się wiele ekscytujących wydarzeń, czego większość z waszych postaci miała możliwość doświadczyć na własnej skórze dzięki uczestnictwie w ogólnoforumowym evencie, Maskaradzie. Nie ulega wątpliwości, że bal zorganizowany w Dworze Jesieni odbił się szerokim echem po całym Prythianie ze względu na pojawienie się nowego zagrożenia. Niepewność wszystkich fae, zwłaszcza tych mających w pamięci dawne działania Amaranthy, wzbudził fakt przytwierdzenia masek do twarzy gości. W związku z tym proszę o szczególną uwagę postaci uczestniczących w tym wydarzeniu - wkrótce każda z nich otrzyma stosowny wpis do Informatora, który powinien lepiej wprowadzić w planowane przez nas wydarzenia.
Jedną z ofiar balu okazała się kuzynka Rhysanda, Mirabelle. Dwa dni po zabraniu jej ciała odbył się uroczysty pogrzeb zarezerwowany wyłącznie dla najbliższej rodziny. Następstwem tego wydarzenia okazało się zamknięcie granic Dworu Nocy. Co ciekawsze, na taki krok zdecydował się również Dwór Zimy. W związku z tym pojawi się aktualizacja sytuacji dotyczącej poszczególnych Dworów, która powinna pojawić się w tym tygodniu.

Tajemnicza kobieta znalazła się na ustach wielu, wielu fae. Nic więc dziwnego, że tematem zainteresowali się Ci, których moc jest najpotężniejsza. Książęta, na czele z Thesanem i Erisem - którzy na własnej skórze odczuli skutki zetknięcia się z nieznaną dotąd siłą - zaczęli zastanawiać się, z czym właściwie się mierzą. Po spotkaniu w Tavahan doszli do wniosku, że warto zaangażować resztę Książąt i Księżnych w dyskusję. W taki sposób kolejny raz w historii zostało zorganizowane spotkanie angażujące wszystkich władców Dworów, choć nie obyło się bez kontrowersji ze względu na napięte stosunki pomiędzy Kalliasem i Viviane a Rhysandem i Feyrą.
Spotkanie, o którym mowa powyżej, nie zostanie zorganizowane w formie eventu. W odpowiednim czasie jako gracze dostaniecie możliwość przeczytania podsumowania tego, co się na nim działo; wasze postacie podczas sesji będą mogły na nią zareagować. To od was zależy, co zrobicie z otrzymanymi informacjami.

Mamy również przyjemność oznajmić, że trwają prace nad wzbogaceniem działu fabularnego o m.in. architekturę czy obrzędy pogrzebowe fae. Ponadto już niedługo na forum pojawi się temat poświęcony przeskakiwaniu, który rozwieje wasze wątpliwości.

Kilka minut po dodaniu ogłoszenia w sklepiku pojawią się całkowicie nowe itemki oraz coś, co zapewne ucieszy wiele osób znajdujących się w podbramkowej sytuacji w trakcie sesji z Mistrzem Gry. Nie są to wszystkie nowości, które planujemy dla was w zakresie kupowania przedmiotów w tym miejscu - w opracowaniu znajduje się koncepcja, która być może będzie wymagała od was umiejętności szybkiego pisania i refleksu.

Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyCzw 28 Paź - 6:47

Ogłoszenie #11

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Witajcie w ostatnim ogłoszeniu z IV kwartału 23 roku!

Chcemy oficjalnie Was powiadomić, że nowy kwartał oraz rok fabularny (I 24) rozpoczną się w nadchodzący poniedziałek 01.11.2021. W związku z tym bardzo prosimy o uzupełnienie swoich dzienników, profili oraz kończenie sesji datowanych na IV kwartał. W związku z zakończeniem tego okresu fabularnego kończymy również wydarzenie Kalendarza Eventowego. Do dnia 31.10.2021 godziny 23:59 macie czas na dokończenie wyzwań z tego eventu. Posty wstawione po tej dacie nie będą brane pod uwagę i nie zaliczą się do spełnianych wyzwań. Przez kolejnych 7 dni, użytkownicy będą mieli czas na uzupełnienie swoich list z wykonanymi wydarzeniami oraz rozliczenie się z nich w odpowiednim dziale. Administracja będzie miała kolejnych 7 dni na sprawdzenie wszystkich sesji oraz wydarzeń w celu upewnienia się, że warunki wyzwań zostały spełnione. Osoby, które z jakichś powodów nie zostaną zakwalifikowane do odebrania nagrody, zostaną powiadomione o tym przez wiadomość prywatną.

W kolejnych dniach pojawią się również pewne nowości oraz aktualizacje dotyczące między innymi punktów w regulaminie. Ponieważ teren Góry został już poniekąd odblokowany fabularnie, możliwe będzie stworzenie postaci z domyślnym kolorem tego regionu, oczywiście z odpowiednim uzasadnieniem w historii postaci. Wszelkie zmiany w regulaminie zostaną niezwłocznie zamieszczone w kolejnym ogłoszeniu.

Nowości będą obfitować w kolejne umiejętności limitowane, kontrakty magiczne oraz proces zaklinania i tworzenia magicznych przedmiotów. Nie będzie to jednak koniec naszych prac, lecz reszta pozostanie na razie niespodzianką!

Na waszą prośbę stworzony zostanie również dział propozycji, gdzie będziecie mogli zgłaszać swoje pomysły! Dodatkowo chcemy Was raz jeszcze poinformować, że na discordzie został zamknięty dział nieobecności i od tej pory wszystkie nieobecności dłuższe niż 7 dni będą musiały być zgłaszane w forumowym temacie. Wszelkie aktualne nieobecności powinny zostać przeniesione na forum, aby nie straciły swojej ważności. Nieobecności krótsze niż 7 dni również mogą być zgłoszone w temacie w celu informacyjnym, ale nie jest to wymogiem dyktowanym przez regulamin.

W międzyczasie pojawiło się również uzupełnienie instrukcji dotyczącej korzystania z działu podróży, z czym prosimy się zapoznać przed rozpoczęciem sesji. W niedalekiej przyszłości odbędą się również forumowe czystki. Prosimy więc o aktywne uczestnictwo w sesjach oraz logowanie się na forum ze wszystkich multikont.

Bardzo prosimy również o zapoznanie się z działem profesjonalnych pozycji dostępnych w każdym dworze. Jeśli pragniecie zająć jakąś pozycję, możecie wysłać swoje zgłoszenie do któregoś z Mistrzów Gry w celu zaplanowania rozgrywki. Jeśli brakuje Cię w spisie, napisz do nas wiadomość!

W dziale misji fabularnych wciąż są wolne miejsca do zadań, każdy chętny proszony jest o zapoznanie się z oferowanymi zdaniami. Nowe misje również pojawią się wraz z rozwojem nowego kwartału!

Na sam koniec warto zanotować, że w nowym kwartale wciąż obecny jest problem z maskami, a Dwory Zimy oraz Nocy wciąż pozostają zamknięte.

W tym ogłoszeniu to wszystko, więc do usłyszenia wkrótce.
Dziękujemy za Waszą uwagę i życzymy fantastycznych sesji!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPon 1 Lis - 18:20

Ogłoszenie #12

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

1 listopada jest dla każdego z nas dniem rozpoczęcia nowego kwartału! Tym samym wkraczamy w kolejny etap naszej fabularnej podróży i gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wciąż cieszą nas swoją grą. Już niedługo - w grudniu - będziemy obchodzić pierwszą rocznicę powstania naszego forum, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczne, że możemy razem z wami tworzyć historię Cursebreaker.

Poprzedni kwartał upłynął pod znakiem poszukiwań tajemniczej kobiety. Spustoszenie poczynione na Maskaradzie nadal zbiera żniwa - do tej pory nikomu nie udało się pozbyć masek, choć wielu próbowało. Kością niezgody i elementem wywołującym trwałe rozdrażnienie jest fakt stale powtarzających się snów.
Książęta starają się za wszelką cenę poczynić odpowiednie przygotowania względem ewentualnego ataku. Gorącym tematem do rozmów są nadal utrzymane bariery, bo mimo wprowadzonych ulg napięcie pomiędzy Dworem Zimy i Nocy nie słabnie. Nie zanosi się na to, aby sytuacja wkrótce miała się zmienić.

W trwającym kwartale aktualne są wszelkie misje mające na celu wytropienie tajemniczej fae z Maskarady. Chcemy was również poinformować, że na ten moment nie planujemy w trakcie jego trwania eventów zakładających udział większe grupy graczy. Nie zabraniamy wam jednak organizowania się i wspólnego przeżywania świąt przewidzianych w tym okresie fabularnym. W tym aspekcie zostawiamy wam wolną rękę.

W tym ogłoszeniu to wszystko, więc do usłyszenia wkrótce.
Dziękujemy za Waszą uwagę i życzymy fantastycznych sesji!
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPon 13 Gru - 6:48

Ogłoszenie #13

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na kilka punktów regulaminu forum, które uległy zmianie. Poniżej możecie zapoznać się z wcześniejszą wersją każdego punktu jak również wersją poprawioną, która obecnie znajduje się w opublikowanym regulaminie. W każdej chwili służymy Wam pomocą jeśli coś jest niejasne.

2.1 Jedyną grywalną rasą na naszym forum są fae pochodzące odpowiednio z jednego z siedmiu dostępnych fabularnie dworów: Wiosny, Lata, Jesieni, Zimy, Świtu, Dnia bądź Nocy. Nawet jeśli Twoja postać z jakichś przyczyn nie przebywa na terenie odpowiedniego dworu, musi do jakiegoś przynależeć.

Został zamieniony na:

2.1 Jedyną grywalną rasą na naszym forum są fae pochodzące odpowiednio z jednego z siedmiu dostępnych fabularnie dworów: Wiosny, Lata, Jesieni, Zimy, Świtu, Dnia bądź Nocy. Nawet jeśli Twoja postać z jakichś przyczyn nie przebywa na terenie odpowiedniego dworu, kiedyś musiała do jakiegoś przynależeć. Przynależenie do terenów Góry jest możliwe dopiero od czasu zakończenia Królewskiej Wojny i musi mieć swoje uzasadnienie.

2.3 Tworzenie postaci występujących w książkach jest niedozwolone. Inspirowanie się postacią książkową bądź korzystanie z imion użytych w serii jest w porządku, jednak kopie postaci 1:1 nie zostaną zaakceptowane. Administracja ma prawo nie zaakceptować karty postaci jeśli stwierdzi, że wykreowana postać fae jest zbyt podobna do bohatera książkowego.

Został zamieniony na:

2.3 Tworzenie postaci występujących w książkach jest niedozwolone. Inspirowanie się postacią książkową bądź korzystanie z imion użytych w serii jest w porządku, jednak kopie postaci 1:1 nie zostaną zaakceptowane. Administracja ma prawo nie zaakceptować karty postaci jeśli stwierdzi, że wykreowana postać fae jest zbyt podobna do bohatera książkowego. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem postaci z drzewa książęcego, skonsultuj się z Mistrzem Gry.

2.5 Rozpoczęcie fabularnej przygody jest możliwe dopiero po otrzymaniu akceptacji karty postaci i stworzeniu wymaganych tematów z dziennikiem oraz korespondencją.

Został zamieniony na:

2.5 Rozpoczęcie fabularnej przygody jest możliwe dopiero po otrzymaniu akceptacji karty postaci i stworzeniu wymaganych tematów z informatorem, dziennikiem oraz korespondencją.

3.3 Czas fabularny mierzony jest w 12 miesiącach mających po 30 dni. Użytkownicy mają prawo do punktowego rozliczenia się za każdą przeprowadzoną sesje zaraz po jej zakończeniu lub jednorazowo na koniec fabularnego miesiąca. W tym celu należy dbać o uzupełniony dziennik, gdyż sesje nieuwzględnione w tym temacie nie zaliczą się do rozliczenia. Należy również pamiętać, że punkty otrzymuje się tylko i wyłącznie za ukończone sesje na minimum pięć postów fabularnych.

Został zamieniony na:

3.3 Czas fabularny mierzony jest w 12 miesiącach oznaczanych rzymskimi/arabskimi cyframi, mającymi po 30 dni. Użytkownicy mają prawo do punktowego rozliczenia się za każdą przeprowadzoną sesje zaraz po jej zakończeniu. W tym celu należy zadbać o uzupełniony dziennik, gdyż sesje nieuwzględnione w tym temacie nie zaliczą się do rozliczenia. Należy również pamiętać, że punkty otrzymuje się tylko i wyłącznie za ukończone sesje na minimum pięć postów fabularnych o długości nie krótszej niż 250 słów (mniej więcej długość avatara). Wyjątek długości stanowią jedynie sesje z Mistrzem Gry.

W ostatnich rozliczeniach punktowych za sesje fabularne pojawiło się dość sporo błędów. Bardzo Was prosimy o dokładne sprawdzanie rozliczeń zanim zgłosicie swoją prośbę. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której Wasze zgłoszenie nie zostało z jakiegoś powodu rozliczone, zawsze macie szansę poprawy oraz ponownego rozliczenia się! W tym celu potrzebne jest nowe zgłoszenie rozliczenia z odpowiednimi linkami.

Uprzejmie prosimy Was o dokładne czytanie opisów umiejętności magicznych oraz ich poziomowania, aby uniknąć nieścisłości w pisanych postach. Jeśli po przeczytaniu wciąż nie jesteś pewien, a Twoje wątpliwości nie zostały rozwiane — zapytaj Mistrza Gry. Pomożemy!

Serdeczne gratulacje składamy również następującym postacią: Uriah, Ciria, Freya, Sekhmet, Taika oraz Melisandre. Są to postacie, którym udało się wypełnić 10 zadań z kalendarza eventowego! W ramach nagrody otrzymują oni 50PF oraz nagrodę niespodziankę w postaci 1PM! Gratulujemy!

Na stronie głównej forum pojawiła się nowa notka fabularna, z którą warto się zapoznać. Obok niej zauważycie również okienka z nowymi kontami odpowiedzialnymi za forum. Jednakże nie zmienia to faktu, że możecie się kontaktować z naszymi postaciami!

Końca dobiega misja Pod Górą, a w przygotowaniu czeka już Statek Widmo oraz kilka nowych misji jakie przedstawimy Wam już wkrótce. Gorąco zapraszamy do zapisów! Na dniach opublikujemy również informacje dotyczące mini wydarzenia w Dworze Lata, w którym udział będzie mógł wziąć każdy bez wyjątku.

Cudownego grania!
Wasza Administracja
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptyPią 24 Gru - 21:26

Ogłoszenie #14

cursebreaker.forumpolish.com

Kochani użytkownicy!

W imieniu całej administracji forum Cursebreaker chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia świąteczne, aby ten czas spędzony w rodzinnym gronie przyniósł Wam wiele ciepła oraz radości. Mamy nadzieję, że każdy z Was będzie mógł na własny sposób w ciszy, zdrowiu i spokoju spędzić te święta Bożego Narodzenia w gronie najbliższych mu osób, w cudownym nastroju i przy akompaniamencie wyśmienitego jedzenia!

Jednocześnie, bardzo dziękujemy Wam za waszą obecność oraz nieustanne rozwijanie z nami fabuły naszego forum. Cursebreaker zostało stworzone dla graczy i bardzo się cieszymy móc dzielić tę przygodę razem z Wami. Z tejże okazji, w informatorze każdej postaci znajdziecie dzisiaj prezent świąteczny, który mamy nadzieję, przyniesie Wam wiele pomyślności w nadchodzących sesjach!

Z radością zapraszamy również wszystkich zainteresowanych na świąteczny wieczorek forumowy, który odbędzie się w sobotę 25 grudnia, o godzinie 20:00 na naszym forumowym discordzie. Na ten czas, zaplanowaną mamy konferencję na kanale głosowym, w której trakcie możecie się spodziewać dobrego nastroju, dużej dawki śmiechu oraz zabawy!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą
Asa x Coryanne x Ishtar
Powrót do góry Go down
Matka
666
szlachetny fae
Bogini
Ma stylowy Kociołek
https://cursebreaker.forumpolish.com
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia EmptySob 12 Lut - 22:16

Ogłoszenie #15

cursebreaker.forumpolish.com

Drodzy gracze!

Witamy Was wszystkich w szóstym rozdziale fabularnym oraz II kwartale 24 roku!

Rozpoczęcie tego okresu przynosi nam wiele ważnych i ciekawych wydarzeń, które niewątpliwie będą miały wpływ na życie naszych postaci. Z całym wstępem fabularnym na obecny kwartał możecie się zapoznać pod tym linkiem lub w głównym ogłoszeniu forum. Poniżej przedstawiamy Wam najistotniejsze szczegóły.

— Maski w końcu zostały zdjęte! Za sprawą fabularnego spotkania Leucrotty oraz Anat, maski wszystkich gości jesiennej maskarady odpadły. Owe maski odpadały w różnych odstępach czasowych, a ostatnie z nich odnotowano nawet tydzień po spotkaniu obu fae. Radosna nowina rozniosła się po Prythianie z prędkością światła, wprawiając wszystkich w nastrój do celebracji.

— W minionym kwartale z życiem pożegnało się kilka naszych postaci. Największą uwagę zwrócił na siebie zbieg oraz zimowy morderca Milo, który zginął z rąk Rhysanda oraz Heliona na terenach Nocy, pozostawiając władcę tego regionu w ciężkim stanie wymagającym długiej rekonwalescencji.
Drugą ofiarą śmiertelną okazała się uciekinierka Eyirie, która zginęła na terenach Góry z rąk niemniej rannego Troelsa. Wszystko podobno za sprawą rozkazów wydanych przez samego Księcia Nocy.
Trzecią i ostatnią ofiarą była Freya, która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Zagadka dotycząca jej śmierci wciąż pozostaje nierozwikłana.

— Nadszedł długo wyczekiwany moment, gdy bariery ochronne oddzielające dwory Nocy i Zimy od reszty kontynentu zostały zniesione. Ponieważ zagrożenie zostało wyeliminowane, obaj władcy zadecydowali o otwarciu swoich granic i odnowieniu gospodarki, która zaczęła upadać poprzez problemy z dostępem do tych terenów.

— W dziale organizacyjnym pojawił się nowy wpis przedstawiający mechanikę oraz działanie Magicznych Kontraktów. Od momentu umieszczenia tego tematu na forum jest to element rozgrywki fabularnie dostępny dla każdego gracza.

— Rozwinięciu uległ również temat z mechaniką ciąży, który dokładniej omawia częstotliwość narodzin nowych fae oraz ogólny proces bycia i donoszenia ciąży w fantastycznym świecie Prythianu.

— W planach na rozwój fabuły mamy kilka misji z udziałem Mistrza Gry oraz parę innych niespodzianek organizacyjnych, między innymi: mechanikę statusów majątkowych, bardziej rozbudowaną mechanikę zbieractwa oraz tworzenie i zaklinanie magicznych przedmiotów.

— W niedalekiej przyszłości przewidujemy ponownie otworzyć nabór na Mistrzów Gry, więc jeśli ktoś z Was chciałby rozważyć współpracę z Mateczkami, serdecznie zachęcamy do rozważenia tej opcji!

W tym ogłoszeniu to już wszystko i do usłyszenia wkrótce!

Cudownego grania!
Wasza Administracja
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Temat: Re: Ogłoszenia   Ogłoszenia Empty
Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cursebreaker: Dwór Cierni i Róż :: Pierwsze kroki :: Dział organizacyjny :: Aktualizacje-
Skocz do: