Zobacz posty bez odpowiedzi

Akcesoria

Informatory
27 TEMATÓW ◦ 91 POSTÓW
Każdy informator zamieszczony w tym dziale jest spisem najważniejszych informacji dotyczących naszej postaci. To właśnie w swoim informatorze możesz wyszczególnić wszystkie rzeczy, na które zgadzasz się w trakcie sesji z MG, wypisać wszystkich członków rodziny, wszystkie przedmioty jakie zdobyła i kupiła twoja postać oraz przedstawić stan poszczególnych umiejętności magicznych, które rozwijają się wraz z rozgrywką na forum.
Catriona
Nie 31 Lip - 11:54
Catriona Zobacz ostatni post
Akcesoria 134-19
Dzienniki
27 TEMATÓW ◦ 34 POSTÓW
W tym miejscu każda postać zobowiązana jest do systematycznego uzupełniania swoich fabularnych rozgrywek. Każda sesja bez względu na swój rodzaj - fabularna, retro, z MG -powinna być wpisana do dziennika z odpowiednią datą kiedy fabularnie wydarzyła się dana sesja. Uzupełnianie dziennika jest bardzo ważne, jeśli dana sesja nie będzie wyszczególniona na liście, użytkownikowi nie przysługuje możliwość jej rozliczenia i zdobycia za nią punktów.
Ceriena
Pią 5 Sie - 20:00
Ceriena Zobacz ostatni post
Akcesoria 137-47
Korespondencja
25 TEMATÓW ◦ 258 POSTÓW
Temat korespondencji chociaż nie jest wcale obowiązkowy to zdecydowanie jest pomocny w trakcie sesji fabularnych. Jest to jedyna forma kontaktu między postaciami poza faktyczną rozgrywką fabularną, w której biorą udział konkretne postacie. Wysyłanie wiadomości między fae odbywa się na zasadzie magicznego przesyłania sobie kartek papieru lub poprzez tradycyjne dostarczenie zapieczętowanego listu prosto do rąk odbiorcy.
Cerys
Sob 13 Sie - 22:39
Melisandre Zobacz ostatni post
Akcesoria 78-77
Relacje
8 TEMATÓW ◦ 8 POSTÓW
Jest to kolejny dział, który stanowi dodatek do głównego trzonu fabularnego. Temat z relacjami nie musi być wcale zakładany ani uzupełniany. Jednakże jeśli twoja postać posiada dużą rodzinę lub naprawdę zawiłe relacje z innymi fae, znacznie łatwiej będzie nawigować między nimi w przejrzystym temacie. Jednak mimo wszystko temat relacji jest zupełnie opcjonalny i nie stanowi wymogu uzupełnienia przed rozpoczęciem rozgrywki.
Stella
Nie 27 Lut - 12:53
Stella Zobacz ostatni post
Akcesoria 117-18
 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
Brak nowych postówAkcesoria Empty 1Matka248Wto 23 Lis - 0:14
Tkaczka Zobacz ostatni post
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderator:Kocioł
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: